Bezdrôtové Diaľkové Kegel Gule Vibrátor pre ženy Vaginálne sprísnenie Masáž Cvičenie Školenia Loptu Vibračné Vajíčka Hračky pre dospelých
€15.95 €9.89

Bezdrôtové Diaľkové Kegel Gule Vibrátor pre ženy Vaginálne sprísnenie Masáž Cvičenie Školenia Loptu Vibračné Vajíčka Hračky pre dospelých

3 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w771

Ste stále strach, že vaša vagína nie je tesný dosť?

Aby cvičenie pošvy lepšie, urobil som kegel loptu, ktorá môže zmeniť hmotnosť lopty sa. Pri výkone, môže byť potrebné určité vibrácie k stimulácii vnútorných svalov. Rozhodla som sa dať telo do bielej gule do vibrátor. Pretože hmotnosť biela guľa je len 20 g, uvádzanie vibrátor je najlepšou voľbou! Tento produkt je vybavený bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, môžete sa prepnúť rôznych frekvenciách, na stimuláciu vagíny, podľa umiestnenia, čas počas cvičenia. SYQ02 Tento produkt má diaľkové ovládanie a vibrátor.

Pracovný princíp:

1. Lekárske princíp pudendal kontrakcie lopta je "Kegel pohybu". Jej fyzikálny princíp je použitie gravitácie dať loptu do tela. Pod vplyvom gravitácie, pošvy sval sa nevedome a utiahnite upínaciu loptu, a aby pošvy obnoviť jej pevnosť. 2. Stimulácia odpoveď princíp: po pudendal lopta je dať do tela, pohyb lopty lopta je riadený pohybu tela hit vnútorné steny loptu, tak ako stimulovať automatické kontrakcie svalov, posilnenie cvičenie panvového dna svaly na dlhý čas, a aby pošvy, obnoviť a kompaktný.

Cvičenia metóda:

1. Stáť s rukami skríženými na plecia, končekov je deväťdesiat stupňov, a vnútri päty je rovnaká ako šírka v podpazuší. Podržte po dobu piatich sekúnd a potom relaxovať. Zopakujte túto akciu dvadsať alebo viac krát. 2. Jednoduché svalov panvového dna môže byť pohyb vykonáva niekedy, aby k zmenšeniu päť sekúnd, právo druhého, môže byť vykonané počas prechádzky, jazda na koni, a úradu.

Druhá fáza je efektívne trénovať sami každý deň: 1. Ležal plochý a ohýbanie kolená. 2. Zmenšiť svaly zadku, do riti. 3. V blízkosti močovej trubice, pošvy a konečníka (sú tiež podporované svalov panvového dna). Táto akcia sa cíti ako naliehavá, ale ak nemôžete ísť na záchod v čase, musíte zavrieť moči. 4. Predstavte si, že pomocou pošvy cicať niečo, ako upchávky alebo penis. Najprv si predstavte, že niečo je zrušený od pošvového otvoru a potom postupne stúpa spolu pošvy na 3 sekundy. Opakujte 10-krát pre skupiny viac ako 3 skupiny za deň, postupne sa zvýšil na 25-krát pre skupinu. Môžete tiež vložiť prsty do pošvy počas cvičenia na kontrolu účinnosti tohto procesu. 5. Zníženie vagína je ako niečo tlačí von z pošvy. Relax na 3 sekundy, opakujte 10-krát pre skupiny 3 skupiny alebo viac za deň, postupne zvyšovať na 25-krát za skupinu. 6. Udržať svaly panvového dna (známe tiež ako PC svaly) za päť sekúnd a potom sa pomaly relaxovať. Po piatich až desiatich sekúnd odpočinku, kontrakcie, pohyb sa opakuje. 7. Počas celého cvičenia, dýchať, ako obvykle a udržať zvyšok telo uvoľnené. Brucho môže byť dotkol rukou, a ak brucho je utiahnuté, pohybujúce sa svaly sú zlé.

Výrobok je vodotesný na celé telo, vrátane bielej gule. Prosím, byť istí!

SYQ01

Tento produkt neobsahuje diaľkové ovládanie a vibrátor.

Štítky: zostatok arašidové, arašidové loptu masáž, loptu ben wa, kegel tréner, heatshrink trubice, príslušenstvo medic, cicať hračka, cvičenie pošvy, vaginálny vibrátor vajcia, ocele hlási loptu.

  • Materiál: Lekársky Silikón
  • Nemravný Obrázok: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Položka Druh: Zmenšuje Loptu
  • Názov Značky: HIWUP
  • Číslo Modelu: SYQ02/SYQ01
Doplňujúce údaje