Deti, Deti, Záhrada, Detské Ihrisko Dvore Vonkajšie Swing Hry, Zábavné Horolezecké Lano Swing Loptu Horolezecké Vybavenie, Hračky
€29.88 €19.43

Deti, Deti, Záhrada, Detské Ihrisko Dvore Vonkajšie Swing Hry, Zábavné Horolezecké Lano Swing Loptu Horolezecké Vybavenie, Hračky

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w556

Odrážky:

1、Premium Materiál: Vyrobené z prírodných šetrné k životnému prostrediu borovicové drevo materiál polyester lano je nosenie-odolný a trvanlivý.

2、Zaujímavé Použitie: horné lano je vybavený bezpečnostným karabína, ktorá môže byť stanovená na pobočiek, zábavné zariadenia. Lezenie je náročnejšie a viac zaujímavé, ako si myslíte.

3、Budovať Dôveru a Silu: Tento dvojkrídlovú môžu byť použité ako hojdačkou a horolezec zmes na podporu vaše dieťa ísť vonku počas hodiny zábavy! Nie len to, priniesť vám veľa dobrých časoch, ale tiež zlepšuje detské sebavedomie a fyzickej sily.

4、Silné nosné: Lana, lopta sa dodáva s 150kg nosné a priemer 6typ, lezenie loptu swing s 6 gule, 2 pripojenie popruhy, 2 háky. Celková dĺžka je 210 cm.

5、Zručnosti Zlepšenie: Lezenie a hojdačky na strom môže zlepšiť rovnováhu, koordináciu a predstavivosť. Lano je tiež ideálny swing príslušenstvo pre všetky dvore detské ihrisko, alebo sa hrať zariadenia.

Špecifikácia:

Váha: cca 700g

Materiál lana: 8-9 mm priemer polyesterové lano

Lopta materiál: borovica

Lopta priemer: o 6typ/2.36 palec

Lopty a lopty interval: cca 20 cm/7.87 palec

Nosné: o 150KG

Balenie Zoznam:

Lezenie Loptu Swing*1

Spojenie Pás *2

Háčik*2

Štítky: vonkajšie detské ihrisko, verejné zariadenia detských ihrísk, deti outdoor späť, slávnej hry vonku, malé drevené ihrisko, detské ihrisko, detské vonkajšie playhouse dreva, čisté detské ihrisko, amatérska dekor, stolička swing.

  • Kategória: Lezenie Zariadenia
  • Vek: >6 Rokov
  • Materiál: Drevené Ihrisko
  • Druh: vonkajšie detské ihrisko
Doplňujúce údaje