500W Mini Elektrický Ohrievač Horúci Sporák varná doska Doska Mlieka, Voda, Káva Vykurovacie Pece Multifunkčné Kuchynské Spotrebiče Eú Plug
€26.47 €14.02

500W Mini Elektrický Ohrievač Horúci Sporák varná doska Doska Mlieka, Voda, Káva Vykurovacie Pece Multifunkčné Kuchynské Spotrebiče Eú Plug

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w486

Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

S výkonom funkcia ochrany,každý prevod prestane pracovať, keď dosiahne určitú teplotu(napríklad,keď teplota pece povrchu dosahuje 50,prestáva pracovať,teplota je nižšia ako 50,a on pokračuje v práci,nie, počkajte, kým varu je vypnutý),Ploché,vysoká teplota môže byť balené,ale konkrétne s teplotou varu približne čas závisí od materiálu a veľkosti nádoby.

Pokyny:Pri používaní elektrických pecí pre prvý raz,malo by to byť nastavená na najvyššiu úroveň za 3-5 minút vyvariť ochranný film na povrchu pece.V tejto dobe,môže byť malé množstvo dymu vyčerpaný.Je to normálny jav.Riadu, umiestnené na elektrické pece musia mať hladké a spodný priemer, ktorý zodpovedá veľkosti hot plate.

Ak veľkosti varnej nádoby podvozku je menšie ako veľkosť vykurovacej dosky,to bude mať vplyv na normálnu kúrenie oblasti vykurovacej dosky.Pri používaní neumiestňujte iné drobnosti do 30 cm okolo elektrická pec, aby sa zabránilo zablokovaniu a vetranie.

Kovový materiál,elegantný a trvanlivý,štyri rohu dizajnom,s objemom viac stabilný.Č posuvné vykurovacej dosky,dokonca aj kúrenie.Vykurovanie rýchlosť je rýchly,a teplota povrchu je rovnako vysoká ako 570 stupňov Celzia.

Opakovať vzlet kontrolu teploty a kontrolu teploty v bude.Multi-účel pece:pečenie,gril,horúci hrniec,zhovievavosť,polievka,pomalé ragú,zima môže byť tiež použitý ako sporák

Pripojte Typ:EU Plug,to sa vzťahuje na Indonézia,Nemecko,Francúzsko,Španielsko,Taliansko a tak ďalej.

Farba:Čierna

materiál:kov

Kategória o:14*9.5*7.5 cm

Obsah Balenia:

1x Prenosný Elektrický Sporák

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: ih elektrický indukčný varič, varná doska ovládanie teploty, kuchynské kachle, electr ohrievača, cievka vody, varná doska, plyn mini sporák, varná doska sporák, káva sporák, elektrická varná doska.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ce
  • Názov Značky: BJ
Doplňujúce údaje