Doprava zadarmo karbidu vložky DCMT070208-GP Vhodné pre SDJCR Série Otočením Smerom Externé Sústruh Nástroj
€27.22 €19.33

Doprava zadarmo karbidu vložky DCMT070208-GP Vhodné pre SDJCR Série Otočením Smerom Externé Sústruh Nástroj

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w366

Vitajte Na Mojom Obchode

môj drahý priateľ.Všetky produkty uvedené v mojom obchode sú k dispozícii, môžete si ho kúpiť. Ďakujeme za vašu návštevu tu.Majú príjemné nakupovanie!!!!! Prosím, dajte mi vedieť, ak budete potrebovať ďalšie modely, ktoré chcete, nemôžem nájsť. ďakujeme

Materiál:

GP1115: jemné, semi dokončovacie obrábanie ultra jemné MT-TiCN, v kombinácii s povrchovou gradient zliatiny substrátu a dobrú húževnatosť AL2O3 a hladkým povrchom TiN povlak štruktúry, dobrá odolnosť proti opotrebeniu, vhodný na oceľ, legovanej ocele, semi dokončiť presnosť obrábania.

GP1125: semi presné mierne dokončovacie ultra jemné MT-TiCN, v kombinácii s povrchovou gradient zliatiny substrátu a dobrú húževnatosť AL2O3 a hladkým povrchom TiN povlak štruktúra, dobré húževnatosť v dobrom nosenie výkon v rovnakom čase, semi presné, vhodný na oceľ, legovanej ocele mierne hrubé obrábanie.

GP1225: semi presné mierne dokončovacie ultra jemné MT-TiCN, v kombinácii s povrchovou gradient zliatiny substrátu a dobrú húževnatosť AL2O3 a hladkým povrchom TiN povlak štruktúru, v dobrom nosenie výkon v rovnakom čase, húževnatosť sa výrazne zlepšila, vhodné pre nestabilný štát semi presné ocele, legovanej ocele mierne hrubé obrábanie. To je upgrade GP1125 triedy.

GP1135: nadávania ultra jemné MT-TICN, AL2O3 a hladkým povrchom TiN povlak štruktúra a dobrú odolnosť proti kolapsu povrchu gradient zliatiny čepeľ a základné kombinácii; vhodné pre nestabilný stav hrubé obrábanie; oceľ; zliatiny ocele.

GP3125: TiAIN povlak štruktúra spekané karbidy substrátu a nano štruktúry semi dokončovacie jemných častíc. Univerzálny. Vhodné pre všetky druhy spracovanie materiálov.

GM1125: semi dokončovacie, nadávania dobrú húževnatosť matice a TiCN a Cínu poťah v kombinácii so dobrú tepelnú odolnosť voči otrasom a odolnosť voči mechanickému nárazu, nadávania a semi dokončovacie vhodné pre nehrdzavejúcej ocele, môžu byť použité pre prerušený rezanie.

Pevnosť a húževnatosť GM3115: jemné, semi dokončovacie obrábanie TiAIN povlak a základné zmes jemných častíc, ktorý má dobré anti bue charakteristiky, môže predĺžiť život frézy, dokončovacie a semi dokončovacie vhodné pre ocele.

GK1115: jemné, semi dokončovacie vysoká odolnosť proti opotrebeniu jemných kryštálov častíc, matice a povrchová úprava hrúbka AL2O3 ideálna kombinácia, cez špeciálny povlak technológie spracovania, náter, povrch je hladký, pri spracovaní šedá železa a tvárnej liatiny, dobrý výkon odolnosť proti opotrebeniu a edge chipping odpor.

GK1125: semi dokončovacie, nadávania špeciálne pre nový liatiny začala. Vysoká odolnosť voči oderu, jemných kryštálov častíc, matice v kombinácii s AL2O3 povlak hrúbky v perfektnom, s dobrú odolnosť proti opotrebeniu a húževnatosť je výrazne zlepšil, pre drsné podmienky v húževnatosť zmene požiadaviek.

GN9135: hrubé obrábanie jemnozrnných spekané karbidy substrát, vysoko pevného a dobrá odolnosť proti opotrebeniu, vhodné pre Tongzhu hrubé obrábanie z hliníkovej zliatiny.

GN191: ocele, liatiny, nerezovej ocele a všeobecné triedy automobilov, frézovanie, vysokú odolnosť proti oderu a húževnatosť oboch.

GN201F: oceľ, nerez auto, frézovanie všeobecné stupňa vysoká pevnosť, vysokou tuhosťou a vynikajúcu odolnosť voči oteru. Na GN201F rad jemných zrnitá (priemerná veľkosť zrna trieda 0.6 U), a používajú sa na nadávania sústruženie ocele materiál.

Kupujúci by mal vedieť.

Poštovné A Prepravné:

Nákladnej dopravy: Doprava Zdarma na celom svete , poslať Čína Príspevok Letecky.

Dodacia lehota o 10-50 pracovných dní. Niektoré krajiny môžu odkladu 4-5 týždňov.

Prepravujeme tovar do 3 pracovných dní od prijatia platby vymazané.

Toto je normálny čas príchodu sadzba pre váš odkaz:

Krajina

Pracovné Dni(nie vrátane sviatkov)

5-9

10-15

16-20

21-25

26-35

>35

Spojené Štáty

Menovitý(čas prišiel)

5.1%

50.1%

33.6%

7.5%

3.7%

Kontaktujte nás

Európa

Menovitý(čas prišiel)

8.6%

61.2%

19.1%

7.0%

4.1%

Kontaktujte nás

Austrália

Menovitý(čas prišiel)

4.7%

52.6%

30.2%

9.6%

2.9%

Kontaktujte nás

Kanada

Menovitý(čas prišiel)

6.7%

50.6%

30.4%

8.5%

3.8%

Kontaktujte nás

Rusko

Menovitý(čas prišiel)

1.5%

10.3%

29.7%

41.2%

Bude 18,8%

Kontaktujte nás

Ázia

Menovitý(čas prišiel)

10.5%

30.6%

43.8%

12.1%

4.0%

Kontaktujte nás

Ostatné Krajiny

Menovitý(čas prišiel)

3.5%

25.0%

47.9%

17.9%

5.7%

Kontaktujte nás

Snažíme sa čo najlepšie zabezpečiť rýchle služby. Avšak, ako nepriaznivým počasím, Čisté Obyčaje, Sviatky a pod dôvodu, niekedy nepredvídateľných oneskorenie môže nastať. Ak to bolo viac ako 35 dní od vašej úhrady dátum a nebolo doručené, kontaktujte nás okamžite, budeme pracovať rýchlo vyhľadajte položku a pomôcť ho vyriešiť.

Upozornenie:

Ak si chcete tovar naliehavo, môžeme ho poslať prostredníctvom EMS alebo UPS,DHL a pod. Ale majú na plus niektoré nákladné .Robiť kontaktujte nás prvá, ak chcete EMS,UPS,DHL a pod kuriérom.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na každý medzinárodnej prepravy vzhľadom na rozdiel v colných zúčtovania čas v rôznych krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Poznámka: kupujúci potrebuje, ak vaša krajina musí platiť dane, sme žiadnu zodpovednosť za to, ďakujeme za pochopenie.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Štítky: sdjcr1212h07, dcmt070204, dcmt vložiť, vajíčko ženy, fľaša spp legrační, dcmt11t304, magnet sex, dcmt, nástroj zase, sdjcl1212h07.

  • Nôž bar fit: SDJCR/L
  • Materiál: Karbidu Ocele
  • Číslo Modelu: DCMT070208-GP GP1225
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja
  • Spracovanie materiálu: Oceľové diely
  • Balenie: Plastový Box
Doplňujúce údaje