Profesionálne Vlnovcové Pre Sinar Norma P1 8x10 Veľký Formát Fotoaparát Náhradné
€210.28 €147.19

Profesionálne Vlnovcové Pre Sinar Norma P1 8x10 Veľký Formát Fotoaparát Náhradné

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w352

Popis produktu Značka Nové Mechy Pre Sinar Norma P1 8x10 Veľký Formát Fotoaparát Produktu: 8x10 mechy. Vhodné pre: Sinar Norma, P1 8x10 veľký formát fotoaparátu . Materiál: Dve vrstvy syntetické vlákna tkaniny so špeciálnou vrstvou, aby sa zabránilo úniku svetla. Vlnovcové farba: Čierna alebo červená, prosím, uveďte vlnovcové farbu alebo budeme loď náhodne, väčšinou čierna farba. Záruka: Jeden rok Poznámka: Žiadne kovové rámy sú zahrnuté. Naše vlnovcové dielňa bola založená na viac ako desať rokov! V posledných desiatich rokoch sme boli neustále zlepšujú naše technológie a procesy, ako aj používanie lepších materiálov, doplnené počítač dizajn a používanie laserových rezacích strojov, že naše vlnovcové rozmery presnejšie, odolnejšie, a krajšie. Naše vlnovcové získal priazeň profesionálnych fotografov a nadšencov fotografie, a to má tiež povesť v hlavných veľký formát fotografie fóra. Zároveň zabezpečujeme aj mechy pre niektorých veľký formát fotoaparát továrne a veľký formát fotoaparát servisu.

Manžiet urobili sme sa používajú vysoko-hustota tkaniny s zvláštne svetlo nepriepustných vrstiev. Oproti starej štýle kožené mechy, to je charakterizované jeho chudosť a ľahkosť, a to je tiež veľmi odolná! Vlnovcové materiály sú k dispozícii v čiernej a červenej, prosím povedzte nám po kúpe, inak budeme loď náhodne. Okrem pravidelných modelov, budeme akceptovať zákazku vlnovcové akejkoľvek veľkosti až 24x24 cm. Ako možno viete, že výroba vlnovcové je remeselné práce, takže produktivita práce je ťažké splniť požiadavky dopytu na trhu. Niektoré bežné modely majú určité množstvo zásob, ale väčšina z nich nie sú. Tam sú tisíce veľký formát kamery na svete, a to nie je možné, aby sa stavy pre každý model. Vo všeobecnosti, 4x5 vlnovcové trvá 3-5 dní, 5x7 a 8x10 trvá 5-8 dní, ultra veľký formát môže trvá 2-3 týždne. Takže, prosím, počkať, s trpezlivosťou, ďakujem! Profesionálne Vlnovcové Pre Sinar Norma P1 8x10 Veľký Formát Fotoaparát Náhradné

Štítky: 35mm film roll, box krúžok, jednorazové plastové omáčkou poháre a veko, 8x10 fotoaparát film, makro olympus, sr15, bole, vlog, objektív minolta, 40 cm.

  • Číslo Modelu: sp1810bl
  • Názov Značky: eTone
  • Package: Áno
Doplňujúce údaje