Pulzné Svetlo Epilátor IPL Laserové Odstránenie Chĺpkov, Ženy, Muži Telo Bikini Tváre IPL 600000 Ochlpenia Foto Epilátor Stroj
€62.13 €31.07

Pulzné Svetlo Epilátor IPL Laserové Odstránenie Chĺpkov, Ženy, Muži Telo Bikini Tváre IPL 600000 Ochlpenia Foto Epilátor Stroj

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w122

Profesionálne Intenzívne Pulzné Svetlo (IPL) Technológie

IPL epilácia, technológia sa používa v profesionálnych kozmetických salónoch. je dokázané, byť jemné, vysoká bezpečnosť, žiadne vedľajšie účinky, bezbolestný spôsob odstraňovania chĺpkov. Naše produkty podobný účinok, ale ľahšie a menšie dizajn je jednoduchý na použitie doma.

Vynikajúci pre Ženy a Mužov Odstraňovanie telesného Ochlpenia

Energia krátke intenzívne pulzové svetlo je absorbované prednostne pigmentový root vlasový folikul, po kontinuálnej liečby, vlasy sa bráni rastúcej späť.

Veľmi Jednoduché a Rýchle Použitie

Ručné domáce použitie ochlpenia je jednoduchá na používanie a prepravu. 999,999 bliká, LCD Displej. Trvalá ipl epilácia systém má päť nastaviteľné hladinu energie, zvýšiť úroveň od 1 do 5 úroveň postupne a vybrať si pohodlné úroveň podľa vašej pleti, aby sa zabezpečilo, jemné, ale účinné ošetrenie.Odporúčame 1 úroveň vyskúšať po prvý raz .

Spôsob Aplikácie

1.Na používanie si v podstate holenie , potom suchej pokožky. 2.Nosenie okuliarov, ktoré chránia váš zrak. 3. Podržte napájacie tlačidlo na 2 sekundy pre spustenie/vypnutie. 4.Stlačte zariadenia na vašu pokožku, vertikálny 90 stupňov začať odstránenie vlasov. 5.Jediným stlačením tlačidla o flash tlačidlo je manuálne odstránenie chĺpkov režim, dlho stlačte blikať tlačidlo na 3 sekundy sa prepnúť do automatického matic odstránenie chĺpkov režime.

Položky Zahrnuté v Balení

IPL Ochlpenia x 1 ks Malé oblasti pomocných objímky x 1pcs Ochranné Okuliare na ochranu očí x 1pcs Adaptér s USA, EÚ, UK, zapojte x 1 sada Prevádzková Príručka v anglickom x 1 ks Holiaci strojček*1pcs

FAQ

Ako funguje IPL epilácia funguje systém na vlasy

Energia krátke intenzívne pulzové svetlo je absorbované prednostne pigmentový root vlasový folikul, po kontinuálnej liečby, vlasy sa bráni rastúcej späť.

Ako dlho, kým výsledky sú vidieť

Použitie pre 4-12 týždňov vidieť efekt,každý je pleť je iná, je odlišný čas.nezabudnite si prečítať návod na použitie starostlivo, to podrobný popis koľko minút na použitie každej oblasti

Čo by som mal venovať pozornosť, aby sa moja pleť po použití epilator

Po ožiareniu, môžete použiť krém na ožiarené oblasti. Ak alergické vyrážky sa vyskytuje po ožiareniu, počkajte, kým sa príznaky miznú pred aplikáciou na kožu.

Laserové odstránenie chĺpkov môže byť použitý na tvári, čeľustiach, fúzy?

Balík obsahuje Odborné pomocné objímky spolupracovať s malými oblasti

Štítky: laserová diskotéka, laserové odstránenie chĺpkov, kruh materiál, ipl, iphl laserový epilátor, pivo hodiny, muži foto epilator, krava tlač sexy, heysilkyskin laserové odstránenie chĺpkov handset, epil laser.

  • Veľkosť: 190*79*34mm
  • Materiál: Quartz IPL Epilator
  • Položka Druh: Epilátor
  • Použitie: Podpažné
  • Názov Značky: Mywin
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: G995
  • Typ Napájania: elektrické
Doplňujúce údaje