Originálne Náhradné Batérie Pre BOSE Soundlink Mini 2 II Bose 088789 088796 088772 Originálne Batérie S Bezplatných Nástrojov 2230mAh
€27.83 €25.05

Originálne Náhradné Batérie Pre BOSE Soundlink Mini 2 II Bose 088789 088796 088772 Originálne Batérie S Bezplatných Nástrojov 2230mAh

4 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w1105

Tento produkt je zabezpečené, že je zakúpený z výrobcovia mobilných telefónov príslušenstvo predajných kanálov , úplne 100% pravý originál.

Typ batérie: BOSE Soundlink Mini 2 Kapacita Batérie:2230mAh

Kompatibilné s: Pre BOSE Soundlink Mini 2 II Bose 088789 088796 088772 Batérie Krajina Pôvodu: Čína Balenie špecifikácia: Bulk

Poznámka:Ak je batéria nepracuje alebo sa nenabíja sa ,prosím, láskavo skúste, ako nižšie krok prvý :

1.Nainštalujte bose batérie.

2.Po inštalácii batérie,Pripojte nabíjačku a stlačte tlačidlo stlmenia pre viac ako 15 sekúnd (To je obnoviť postup pre Reproduktor Bose)

3.a potom tam budú mať biele svetlo, svetlý ,po biele svetlo, svetlý by ste mohli hviezda na nabíjanie.

Ak to stále nefunguje, možno vaša reproduktor BOSE potrebuje aktualizáciu firmvéru rozpoznať nové batérie.

prosím, otvor:

https://community.bose.com/t5/Portable/bd-p/bluetooth-speakers

BOSE stránky:

http://btu.bose.com

Je veľmi dôležité, že pri aktualizácii firmware

Pripojte USB kábel do headsetu, a vložte ho do počítača, a potom stlačte tlačidlo 5 tlačidiel ADV↑↓ na klávesnici, a verzia výber položky sa zobrazia Dôležité: Nové Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ. Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia. Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova!

Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie. Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie.

Nezabudnite, prosím: potrebujete profesionálnu technológiu zmeniť vstavanú batériu telefónu. Odporúčame vám, aby ste ísť do mobilného telefónu servisu nainštalovať.

Keď si kúpite položky, Ak sa stane niečo nezvyčajné: ste nedostali výrobky, alebo nezodpovedá popisu, alebo z iných dôvodov nie ste spokojní. Nenechávajte komentáre neutrálne (alebo negatívny), alebo otvoriť spor ľahko, neváhajte a napíšte dostať do kontaktu so mnou. Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém. Myslím si, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Opäť, veľmi pekne vám ďakujem.

Budeme loď vašej položiek čo najskôr po vykonaní platby. Ako všetci vieme, pretože batérie sú nebezpečný tovar, dodacia lehota čistej batérie bude dlhšie, ako normálne. Ak máte akékoľvek otázky v tranzite, kontaktujte náš služby zákazníkom kedykoľvek. Ak ste nedostali balík na dlhú dobu, to neznamená, že ste ho stratili. Môžete dosiahli miestnej pošte alebo vašej schránky. Čas príchodu je zvyčajne 30 až 50 dní. Ďakujeme

Štítky: l batérie, bose headset, iphone 6 inštalácia batérie, bose soundlink, kodak usb, batéria bose, bose soundlink mini kábel, 37 batérie, bose prípade, bose soundlink mini batéria.

  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácie Kvality: ce
  • Názov Značky: agaring
  • Kapacita batérie(mAh): 2201mAh-2800mAh
  • Číslo Modelu: BOSE Soundlink Mini 2
Doplňujúce údaje